WELCOME BACK

Vážení milovníci plavieb, vážení kolegovia,

tešíme sa, že Vám môžeme oznámiť najnovšie novinky zo sveta plavieb.

Keďže sa obmedzenie cestovania uvoľňujú, s radosťou Vám oznamujeme, že ešte tento rok v lete môže lodná spoločnosť MSC privítať na palube svojich lodí prvých cestujúcich.

Nižšie nájdete letné trasy v Stredomorí sa MSC Grandiosa, ktorá začne svoje plavby od 16. augusta a MSC Magnifica so štartom od 29. augusta.

MSC Grandiosa

Janov - Civitavecchia / Rím – Neapol – Palermo/ Sicília – Deň na mori – Valletta – Deň na mori – Janov
Možnosť nalodenia aj v prístavoch Civitavecchia, Neapol, Palermo

Všetky termíny plaveib lodi MSC Granidosa: https://www.luxusneplavby.sk/plavby/?date=2020-08-16+-+2020-10-31&duration=&destination=&port=&company=2&ship=293

MSC Magnifica
Bari – Korfu – Katakolon – Piraeus – Deň na mori – Tierst – Tierst – Bari
Možnosť nalodenia aj v prístave Tierst

Všetky termíny plavieb lodi MSC Magnifica: https://www.luxusneplavby.sk/plavby/?date=2020-08-29+-+2020-10-31&duration=&destination=&port=&company=2&ship=13

Využijeme túto príležitosť, aby sme spomenuli niektoré zo zmien, ktoré boli vykonané pre tieto plavby v rámci nového protokolu o ochrane zdravia a bezpečnosti.

Všetkým hosťom aj posádke lode je pri nalodení kontrolovaná teplota, je nutné vyplniť zdravotný dotazník a tiež sa podstupuje testovanie na COVID-19 (testovanie výterom).

Všetci hostia, ktorí cestujú z vysoko rizikových oblastí, na základe usmernení Európskeho centra pre prevenciu a kontrolu chorôb budú musieť absolvovať test COVID-19 RT-PCR do 72 hodín pred nástupom na palubu a výsledky testov sa budú vyžadovať pri nalodení. Pri každom opustení lode (exkurzie na pevnine) MSC zabezpečuje, aby sa na palube dodržiavali rovnaké zdravotné a bezpečnostné opatrenia, aké sa dodržiavajú na palube. Z tohto dôvodu môžu hostia vystúpiť z lode iba so zakúpeným fakultatívnym výletom / exkurzií organizovanou lodnou spoločnosťou MSC.
Okrem toho sa od všetkých cestujúcich vyžaduje, aby mali uzatvorenú poistnú zmluvu po celú dobu plavby. Poistenie musí pokrývať riziká spojené s Covid-19, ako sú výdavky na repatriáciu, karanténa, lekárska pomoc a výdavky na hospitalizáciu. Také poistné krytie je povinné a je možné ho zakúpiť aj priamo od MSC = MSC Covid Protection za cenu 25,00 EUR na osobu - Stredomorie a Severná Európa (blízke destinácie krajiny EU). Karibik (vzdialené destinácie mimo EÚ) - 29 EUR / dospelá osoba (dieťa nedovršené 2 roky grátis).

Na MSC Grandiosa dostanete náramok MSC Wristband, ktorý sa bude nosiť po celú dobu plavby. Tento náramok má za úlohu poskytnúť informácie v prípade výskytu COVID-19. Ďalšie podrobnosti nájdete na webovej stránke www.msccruises.com

Ostatné plavby, okrem loďou Grandiosa a Magnifica sú zrušené do 31.10.2020.

V mene MSC Cruises Vaša CK Oneworld Travel s.r.o.

 

 

 

 

Späť na zoznam noviniek