Nová loď: ms Ryndam, Holland America Line

06. február 2020
Práve bol otvorený predaj na premiérovú sezónu novej lodi spoločnosti HAL Holland America Line, ms Ryndam. Bude uvedená na jar 2021 ako tretia loď triedy Pinnacle, po sestrách Koningsdam (2016) and Nieuw Statendam (2018).

Ryndam je v konštrukcii v talianskych lodeniciach Fincantieri Marghera, a svoju premiérovú plavbu so začiatkom 15. mája 2021 uskutoční v Stredomorí. Na tejto 7-nočnej plavbe z Trieste do Civitavecchie sa zastaví v Dubrovniku; Kotore; Kerkire na gréckom ostrove Korfu; sicílskej Taormine a v Neapoli.

Vzápätí nato loď vyrazí na 10-nočnú plavbu pozdĺž Európy do Amsterdamu, kde začne svoju letnú sezónu 2021 v Severnej Európe.
1. júna 2021 12-nočná plavba po prístavoch Baltiku

Niekoľko 7-nočných okružných itinerárov v Nórskych fjordoch a 2 nádherné 14-nočné kombinácie Britských ostrovov a Islandu.
26. septembra sa loď ešte raz vyberie na obľúbenú trasu po baltskom mori.

Na záver sezóny, 10. októbra 2021,  sa Ryndam vydá cez Atlantický oceán do Fort Lauderdale na Floride; so zastávkami v belgickom Zeebrugge (Brugy); francúzskych prístavoch Le Havre a Brest; anglickom Portlande (Weymouth) a Ponte Delgade na portugalských Azorách.

Špeciálna ponuka:
Spoločnosť Holland America Line ponúka špeciálnu ponuku 2021 Europe Launch Offer. Ak potvrdíte jednu z plavieb na prémiovú sezónu Ryndam 2021 do 28.02.2020, získate nápojový balíček Signature Beverage Package, kredit na extra výdaje na palube do výšky $250 a prepitné pre personál. Navyše, ak si rezervujete jeden z apartmánov, získate nápojový balíček Distinctive Dining Package a internetový balíček Premium.

Bližšie informácie o lodi ms Ryndam nájdete TU 

Späť na zoznam noviniek