COSTA VENEZIA - s novým itinerárom na rok 2022: TURECKO A GRÉCKO


Sofistikovaná a zmyselná atmosféra, vďaka ktorej sú Benátky svetovým unikátom, bude hostí sprevádzať aj na palube lode Costa Venezia. 
Karneval je najtypickejšou benátskou udalosťou, súhrnom všetkého, čo charakterizuje taliansku kultúru, históriu a tradície. V Benátkach na karneval narazíte kdekoľvek, stačí vyjsť na ulicu a pripojiť sa k večierku. Večierok, ktorý je pre všetkých!

S kapacitou 5 100 pasažierov je Costa Venezia navrhnutá tak, aby ponúkla cestujúcim autentický taliansky zážitok.
Lodné divadlo je inšpirované benátskym divadlom „La Fenice“; hlavné átrium pripomína „Námestie svätého Marka“, zatiaľ čo reštaurácie pripomínajú tradičnou architektúrou benátske uličky a námestia. Na palube sa nachádzajú aj skutočné gondoly vyrobené remeselníkmi zo Squero di San Trovaso. Hostia si môžu vychutnať lahôdky talianskej kuchyne, nakupovať v palubných obchodoch a vychutnať si medzinárodne uznávanú taliansku zábavu. 

Ďalšou zaujímavosťou je možnosť ubytovania sa v kajutách s vlastnou terasou, z ktorej je prístup priamo na palubu lode (paluba číslo 5).


Od mája 2022 do novembra 2022 bude Costa Venezia ponúkať plavby do Turecka a Grécka s nalodením v Istanbule. Costa Venezia takto posilní ponuku plavieb spoločnosti Costa Cruises v Stredomorí.Nový itinerár lode Costa Venezia v Turecku zahŕňa tri rôzne trasy,  všetky s nalodením a vylodením v Istanbule. Sú navrhnuté tak, aby poskytli dostatočne dlhý čas v prístavoch, čo umožňuje hosťom naplno si vychutnať pobyt v každej destinácii, navštíviť mestá bohaté na históriu, starobylé ruiny, miesta zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO a aj nádherné pláže.

Itineráre s návštevou Turecka a Grécka sa budú striedať v týždňových intervaloch, pričom ich bude možné nakombinovať aj do jednej 14 nočnej plavby.  Prvá trasa zahŕňa dva dni v Istanbule - mesto dvoch kontinentov, návštevu krásnych tureckých destinácií Izmir a Bodrum, grécky ostrov Mykonos a Atény. Druhá trasa rovnako zahŕňa dva dni v Istanbule a dva dni v Kusadasi v Turecku, ďalej sa pokračuje plavbou na Rhodos a Heraklion

Cena 7 nočnej plavby za dospelú osobu už od: 529 EUR
Cena 14 nočnej plavby za dospelú osobu už od: 859 EUR

Ponuka plavieb Costa Venezia: Turecko a Grécko 

Späť na zoznam noviniek