MSC Seascape

Spoločnosť MSC Mediterranean Shipping Cruises / Kreutzfahrten / Crociere Plavebná spoločnosť: MSC Crociere
Inaugurácia: december 2022 v New York City
Kmotra: Sophia Loren (virtuálne na diaľku)
Lodenice: Fincantieri - Monfalcone, Taliansko
Stavebné náklady: 900 miliónov eur
Trieda: Seaside EVO
Sesterská loď: MSC Seashore
MSC Cruises - MSC Yacht Club ZOE for MSC - virtuálny osobný cruise asistent 

Technické info:

Tonáž: 169.400 t 
Dĺžka: 339 m / Šírka: max 41 m / Výška: max 74 m
Rýchlosť: 21,8 uzlov
Celkový počet kajút: 2.270
Kapacita hostia: 4.560 osôb pri dvojlôžkovom obsadení / 5.632 osôb maximálne obsadenie
Zamestnanci: 1.648 osôb

Video:

Deck plan

MSC Aurea Spa – rozmaznávanie od hlavy po päty
Luxusné kúpele MSC Aurea sa nachádzajú v srdci pokoja MSC Seascape. Ponúkajú až 21 miestností na procedúry, kadernícky a nechtový salón, holičstvo a exkluzívny vonkajší priestor s tromi kabínkami, ktoré si môžete prenajať na pol ale i na celý deň. Medzi charakteristické procedúry kúpeľov patrí tzv. suchá očista s nulovou gravitáciou, ktorá podporuje úplnú fyzickú a duševnú relaxáciu a zároveň ponúka jedinečnú emocionálnu atmosféru vytvorenú spolupôsobením vody, tepla a svetla.
Vo vylepšenej termálnej zóne nájdu hľadači rovnováhy celý rad terapií, ktoré využívajú manipuláciu s teplotou na podporu liečenia a pokoja, vrátane soľnej miestnosti, snežnej miestnosti, čistiacej miestnosti, fínskej sauny, mäkkej sauny, nafukovacieho bazéna, stredomorského kúpeľa, vertikálneho Kneippovho kúpeľa, a parnú miestnosť.

MSC Gym - fitness priestor vybavený Technogym™ - dokonalé cvičenie na mori
V tesnej blízkosti kúpeľov je MSC Gym fitness oáza s rozlohou 290 m2 s najmodernejším vybavením a panoramatickým výhľadom na oceán. Hostia tu nájdu ultramoderné vybavenie na kardio a silový tréning, ktoré poskytuje značka Technogym™,  skupinové cyklistické štúdio s 10 spinningovými bicyklami a štúdio s rôznymi skupinovými fitness lekciami. Aj na dovolenke môžu hostia držať krok so svojím fitness režimom - štýlovo a pohodlne.

Relaxačné cvičenia pri mori
Okrem telocvične je možné využiť exteriérové priestory na relaxačné cvičenia,  zažiť pociť splynutia s morom. Od ranných strečingov pri bazéne až po popoludňajšiu jogu,  hodiny povedú kvalifikovaní inštruktori, popri cvičení vás naučia správne dýchať a získať tak benefit z teplého oceánskeho vzduchu pre vaše telo a myseľ. Pre tých, ktorí uprednostňujú tlkot srdca v rytme piesne, lektori vyučujú skupinové tanečné kurzy, ako sú Fit Dance, Latin Dance a Caribbean Dance. Je možné si rezervovať aj súkromné ​​hodiny tanca. Vďaka zmesi platených a bezplatných kurzov je v ponuke "niečo" , vďaka čomu samôžete pohybovať vlastným tempom.
 

Ochlaďte sa v jednom zo šiestich očarujúcich bazénov
MSC Seascape bude dokonalým únikom pre milovníkov slnka a oceánu, v bazéne novej úrovne, ktorý ponúka množstvo funkcií.
Ohromujúci, nekonečný bazén sa rozprestiera priamo na zadnej časti lode, blízko vodného sveta na palube 8, pričom plavcov oddeľuje od oceánu iba sklenená stena a ponúka neprerušovaný výhľad na vodnú krajinu. Na každej strane lode ponúkajú dve relaxačné vírivky podobne pôsobivé výhľady.
Ochladiť sa môžete v bazéne Long Island Pool, ktorý je hlavným bazénom, a ktorý obklopuje ostrov s vodnou fontánou, disponuje rôznymi hĺbkami a ponorenými ležadlami. Hneď vedľa,  je pre rodiny aquapark Pirate's Cove, obľúbený deťmi, ktorý ponúka dobrodružné chodníky a pôsobivý zážitok z virtuálnej reality na hlavnom tobogane.
Ďalšou vylepšenou vodnou atrakciou je nádherne svieža oblasť Jungle Pool, ktorá sa rozprestiera na dvoch palubách a ponúka veľa priestoru na relaxáciu. Priestor je doplnený o okolité ležadlá a bar. Táto obľúbená zóna je krytá zaťahovaciu strechu, vďaka ktorej si zábavu užijete pod šírym nebom v prípade priaznivého počasia, alebo v bezpečnom úkryte pri menej priaznivom počasí.

 

Spojte sa s prírodou na ostrove Ocean Cay
Rovnako ako všetky lode MSC Cruises plávajúce z prístavov v Spojených štátoch, aj MSC Seascape zavíta do jedinej morskej rezervácie Ocean Cay, ktorá je súčasť každého itinerára. Ocean Cay je ohromujúca súkromná ostrovná destinácia (kedysi tam prebiehala priemyselná ťažba piesku), ktorá bola s láskou obnovená do pôvodného stavu. Po rokoch tvrdej práce, vášne a oddanosti je teraz ostrov úchvatnou morskou rezerváciou s rozlohou 165 km2 a bol navrhnutý tak, aby spojil hostí s prírodou, vďaka čomu je ideálnym miestom, kde sa zhlboka nadýchnete a len tak relaxujete. Tento kúsok raja ponúka biele piesočnaté pláže, kde sú umiestnené ležadlá, slnečníky a altánky na oddychový deň, nasávania ducha Bahamských ostrovov, pričom sú na každom kroku obklopené úžasnými panorámami krištáľovo modrej vody.
Ostrov Ocean Cay má aj vlastné kúpelné centrum s ôsmimi súkromnými kabínkami umiestnenými priamo na pláži s úžasným výhľadom na more.  V kúpeľnom centre využijete exkluzívne masáže celého tela  – vyberte si z tradičnej masáže Ocean Cay Smooth Breeze na zmiernenie unavených a boľavých svalov alebo hlboká rytmická masáž Ocean Cay Deep Blue Massage, ktorá skutočne pôsobí na hlboké svalové napätie. Užite si dokonalý pozdrav slnku s hodinami jogy pod holým nebom, ktoré dopĺňajú kurzy ponúkané na palube MSC Seascape. Pre aktívnejších hostí, je k dispozícii  napríklad zážitok z veslovania na paddleboarde, či len tak si užiť úchvatné výhľady na oceán pri každodennom cvičení.

Kajuty sú vašim sukromým zázemím na lodi. Sú prakticky vybavené a poskytujú dostatok pohodlia. K dispozícii je 24 hodinový kajutový servis. Na lodi je niekoľko kajút rôznych kategorií, aj pre handikepovaných cestujúcich.

Yacht Club

Štvorposchodový Yacht Club v prednej časti lode je exkluzívnym privátnym miestom pre náročných klientov. Súčasťou Yacht Clubu sú nielen rôzne luxusné typy kajút a suit, ale aj vonkajšia paluba s lehátkami, bazénom a vírivkou, salón s barom Top Sail Lounge s panoramatickými výhľadmi a reštaurácie. Club má aj vlastnú recepciu so službami consierge a hosťom je k dispozícii komorník.
Kategorie kajut Yach Clubu: Owner´s suite YC4, Royal suite YC 3, Deluxe suite YC1, Deluxe Grand suite YCP, vnitřní suite YIN.
 

Ďalšie typy kajút a ich vybavenie

Vnútorná kajuta:  14 - 16 m²; 28 m², kajuta s manželskou posteľou (na požiadanie 2 oddelené postele) a 1-2 vyklápacie horné lôžka. Klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, toaletný stolík, skriňa, interaktívna TV, trezor, telefón, sušič vlasov, virtuálna asistentka ZOE.
 


Vonkajšia kajuta s neotvárateľným oknom: 17 m², kajuta s manželskou posteľou (na požiadanie 2 oddelené postele) a 1-2 vyklápacie horné lôžka resp. rozťahovacia pohovka. Klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, toaletný stolík, skriňa, interaktívna TV, trezor, telefón, sušič vlasov, virtuálna asistentka ZOE, neotvárateľné okno. Kajuty v kategórii Bella a niektoré Junior a Deluxe majú obmedzený výhľad.
 

Balkónová kajuta: 16 -17 m², kajuta s manželskou posteľou (na požiadanie 2 oddelené postele) a rozkladacia pohovka. Klimatizácia, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC, toaletný stolík, priestranná skriňa, interaktívna TV, telefón, trezor, sušič vlasov, virtuálna asistentka ZOE. Balkóny so stolíkom a stoličkami. Niektoré kajuty majú obmedzený výhľad.
 

Aurea suite: 17 - 49 m², podľa typu; kajuty majú prémiovú polohu v rámci lode a sú komfornejšie vybavené.
Kategória: Grand suite, Grand suite s vlastnou vírivkou na balkóne, Premium suite, Premium suite s terasou, Premium suite s vlastnou vírivkou na balkóne.

Rodinné kajuty
Kombinácia 2 - 3 kajút pre ubytovanie 5 - maximálne 10 osôb; cena je vždy na kajutu bez ohľadu na počet osôb. Rodinné kajuty sú na vyžiadanie.

 

 

 • 3 hlavné reštaurácie s tradičnou talianskou kuchyňou, otvorené na raňajky, obed a večeru Večera sa podáva v 2 sedeniach.
 • Marketplace Buffet & Restaurant v novom dizajne, rozdelená na 3 sekcie: Il Mercato, La Piazza, La Trattoria a so sedením na terase Sky Bar na otvorenej palube.
 • Aurea Restaurant (pre Suite)
 • Yacht Club Restaurant (pre hostí Yacht Club)
 • Kaito Teppanyaki & Sushi Bar - japonské špeciality *
 • Butcher's Cut is new for MSC - steakhouse s terasou na Waterfront Promenade*
 • Ocean Cay by Ramon Freixa *
 • HOLA! Tacos & Cantina *
 • Fusion Restaurant *
 • Bistrot *
 • Chef's Court - vnútorné sedenie a terasa na Waterfront Promenade*
 • VIP Restaurant - exkluzívna*
 • Tribeca Restaurant*
 • 5th Avenue Restaurant*
 • Manhattan Restaurant*

* S príplatkom

Plavby loďou MSC Seascape
 • MSC Seascape

  MSC Seascape

  Karibik a Stredná Amerika
  Miami / FL, USA Miami / FL, USA
  Dátum odchodu: 25. 05. 2024
  3 444 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 3 444 €
 • MSC Seascape

  MSC Seascape

  Karibik a Stredná Amerika
  Miami / FL, USA Miami / FL, USA
  Dátum odchodu: 01. 06. 2024
  914 € vnútorné
  1 014 € vonkajšie
  1 164 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 914 €
 • MSC Seascape

  MSC Seascape

  Karibik a Stredná Amerika
  Miami / FL, USA Miami / FL, USA
  Dátum odchodu: 08. 06. 2024
  844 € vnútorné
  944 € vonkajšie
  1 094 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 844 €
 • MSC Seascape

  MSC Seascape

  Karibik a Stredná Amerika
  Miami / FL, USA Miami / FL, USA
  Dátum odchodu: 15. 06. 2024
  1 004 € vnútorné
  1 104 € vonkajšie
  1 254 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 1 004 €
 • MSC Seascape

  MSC Seascape

  Karibik a Stredná Amerika
  Miami / FL, USA Miami / FL, USA
  Dátum odchodu: 15. 06. 2024
  2 059 € vnútorné
  2 619 € s balkónom
  Dĺžka: 14 nocí
  Cena od: 2 059 €
 • MSC Seascape

  MSC Seascape

  Karibik a Stredná Amerika
  Miami / FL, USA Miami / FL, USA
  Dátum odchodu: 22. 06. 2024
  1 064 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 1 064 €
 • MSC Seascape

  MSC Seascape

  Karibik a Stredná Amerika
  Miami / FL, USA Miami / FL, USA
  Dátum odchodu: 22. 06. 2024
  1 889 € vnútorné
  2 089 € vonkajšie
  2 389 € s balkónom
  Dĺžka: 14 nocí
  Cena od: 1 889 €
 • MSC Seascape

  MSC Seascape

  Karibik a Stredná Amerika
  Miami / FL, USA Miami / FL, USA
  Dátum odchodu: 29. 06. 2024
  914 € vnútorné
  1 014 € vonkajšie
  1 164 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 914 €
 • MSC Seascape

  MSC Seascape

  Karibik a Stredná Amerika
  Miami / FL, USA Miami / FL, USA
  Dátum odchodu: 29. 06. 2024
  1 859 € vnútorné
  2 059 € vonkajšie
  2 359 € s balkónom
  Dĺžka: 14 nocí
  Cena od: 1 859 €